RSS
wtorek, 23 grudnia 2014
Wesołych Świąt :)

Kochani życzę Wam pięknych, zdrowych i rodzinnych Świat :)

Uśmiechu, odpoczynku , pięknych prezentów :)

Niech ten czas będzie szczególny :)

Nasze święta białe nie będą, ale co tam :p

odrobinę puchu ode mnie :p skradzione z sieci :p

 

 

lecę pakować prezenty :)

do usłyszenia

A.

20:57, szymanska25
Link Komentarze (2) »
sobota, 13 grudnia 2014
grudniowo przedświątecznie

O mamo ale czas gna :O Jestem w wiecznym niedoczasie. Mam czasem wrażenie, że z każdym dnie czas pędzi szybciej. Praca zawodowa i codzienność pochłaniają mnie całkowicie. Wieczorem padam z chłopcami o 20. Dom zarasta brudem. W weekend staram się nadrobić wszelkie zaległości w sprzątaniu, praniu i gotowaniu.

Dopiero zapalałam pierwsza świecę adwentową a tu już jutro odpalamy 3. Staram się celebrować ten uwielbiany przeze mnie czas przedświąteczny, ale w tym roku jakoś z marnym skutkiem.

Pierwszy raz w tym roku zrobiłam chłopcom kalendarz adwentowy składający się z zadań a nie słodyczy. Są zachwyceni. Dzielnie pilnują każdego dnia, czekają na kolejne zadanie i wypatrują środowych niespodzianek. Każdego dnia o 5:45 gdy wstają do przedszkola pytają mamusiu a dziś jest już środa ???? rozczulają mnie :)

Jestem obecnie na etapie zakupów wirtualnych pod choinkę. Moi mali panowie nie mają dużo zabawek, ale tez nie bawią się czymś dłużej niż godzinę. Nie maja pasji np. składania klocków. W tym roku postawiłam na gry i zabawki konstrukcyjne.ja poprosiłam o maszynę do szycia. Strasznie bym chciała :) zobaczymy czy Mikołaj spełni moje marzenie :)

 

Dom z każdym weekendem bardziej świąteczny :) Nastraja mnie to pozytywnie. Choć zabiegana i wiecznie zmęczona uwielbiam w weekend usiąść tak na chwilę w ciszy, zapalić sobie świece owinąć się kocem i podumać. Musze przyznać, że choć rok trudny i dość smutny, to jest dla mnie dobry i najważniejsze, że jesteśmy zdrowi i nie brakuje nam kasy na życie. Mam za co dziękować :) niech tak zostanie- więcej nie chcę :)

 

Pozdrawiam Was sobotnio. Chłopcy proszą o spacer :)Życzę dużo białego puchu na święta i wpadnę tu jeszcze z życzeniami :)

10:06, szymanska25
Link Komentarze (8) »