RSS
niedziela, 24 listopada 2013
koszmarna środa :(

20 listopad ...Boże co za dzień :( dzień złych wiadomości :(

Po 10 zadzwonił do mnie brat z wiadomością, że mój tata miał w pracy wypadek. Jest w szpitalu :( Koło niego wybuchła jakaś butla z gazem mam poparzone pół ciała :(

Szok, wstrząs... matko o mało nie zeszłam. Nie mamy z tatą wzorcowych relacji, ot takie normalne, czasami miałam do niego wielki żal, za to, że swoim postępowaniem doprowadza mame do łez. Jednak zaczęłam prosić Boga, by nie było wewnetrznych obrażeń. Parę godzin niepewności, bo badania.... stres o mało mnie nie zabił. O mało mi głowa nie pękła z bólu, nerwy paraliżowały.

Tata ma się jak na całą sytuacje dobrze, 35 % ciała poparzone. Został przewieziony do szpitala w Gryficach. Ma wenflony w 3 miejscach, cewnik od środy , od wczoraj stan podgorączkowy i problemy z oddychaniem :(

 

Dzwonimy do niego parę razy dziennie, mama Go odwiedziła- płacze :(

 

Trzymajcie kciuki, by chociaz na swięta dostał przepustkę. Dzis juz wiemy, że będa konieczne przeszczepy :(

Przez dwa pierwsze dni był silny i radosny, w weekend widzimy spory spadek formy psychicznej i fizycznej. Cały czas lezy na półsiedząco. Bolą Go plecy. Ręce ma obolałe od wenflonów, uzalezniony jest od personelu, cewnik i wenflon w pachwinie uniemożliwiają poruszane się :( masakra ...sama zmiana opatrunków zajmuje ponad godzinę każdego dnia.

Nie wiem czy to pocieszające czy nie, ale jest pacjentem w najlepszym stanie na oddziale.

 

Nam sie chce wyć :(

17:59, szymanska25
Link Komentarze (14) »
wtorek, 19 listopada 2013
Masakra jakaś

Podpadło mnie jakieś przesilenie.

Nie dośc, że prycham, kicham i kaszel dusi, to jeszcze najchętniej zakopałabym się pod kocem i przespała tydzień.

Ledwo zipię, mam lenia, w nocy wychodze do pracy i w nocy wracam do domu, dni sa za krótkie :(

ehhhhhhh do du.. :(

10:48, szymanska25
Link Komentarze (3) »
niedziela, 17 listopada 2013
2 lata

2 lata temu zostałam po raz 2 mamą zdrowego i silnego chłopca :)

Dzis moje Szczęście ma iskry w oczach jak broi i mocny uścisk jak przeprasza.

Kocham tego łobuziaka tak mocno, że aż brak słów by to opisać :)

Sto lat Huberciku :)

Kocham Cie :*

Mama

19:04, szymanska25
Link Komentarze (9) »
czwartek, 07 listopada 2013
jest umowa !!!!

Ale mnie szefostwo przetrzymało. Ostatnie dni były już dla mnie trudne. Umowa 12 listopada wygasa a tu cisza. Byłam poirytowana, bo jak można tak kogoś trzymać w niepewności. Miesiąc temu na zebraniu przypominałam , że kończy mi się umowa i pytałam czy mogę liczyć na etat- usłyszałam, ze kryzys, kasy brak, ale pracy dużo więc muszą przemyśleć.  Skrzydełka mi opadły Nie ukrywam stresowałam się okropnie, bo pieniądze może marne, ale zawsze są to raz, dwa na wsi tak małej o prace ciężko, więc etat w gminie to jak wygrana w totka. 2 min autem od przedszkola, 5 min od domu- raj. Poza tym 8 godzin pracy, od 7 do 15- dla kobiety idealne rozwiązanie.

Wczoraj znów poszłam pytać czy mam wybrać urlop za ten czas , który pracowałam, bo 12 - go jestem ostatni dzień w pracy a szefowa robi na mnie oczy jak talary, bo ona nie sadziła, ze to już. O niebiosa, ja tu jak na rozżarzonych węglach a oni zapomnieli o mnie. Ale dziś już o 7 usłyszałam, ze mam się nie martwić, do końca 2014 roku mam etat. Uffffffffffff pysk cieszył mi się od ucha do ucha. Wyłabym jak bóbr gdyby było inaczej. Mam fajna pracę, fajne babeczki w biurze. Czego chcieć więcej ????

Ale pracuję :D cieszę się bardzo :) dziękuje za kciuki :D

 

Poza tym wszystko Ok :) nawet ta szaruga za oknem mnie nie przytłacza :) za chwilę święta ;) cudnie :D Chłopcy zdrowi, grzeczni, radośni :)

Jedyny minus to jakieś niedomówienia miedzy mną a J. Coś ostatnio nas dzieli, różni... :( Nie kłócimy się, ale każdy robi swoje, chodzimy koło siebie, grzecznie się do siebie zwracamy, ale nie rozmawiamy, nie spędzamy razem czasu. Tylko tak koło siebie, ale osobno :( czy to fatum 7 roku pozycia małżeńskiego nas dotyka???

 

 

 

A jutro moj Filipek kończy 4 latka :) Nie mogę uwierzyć, ze jest już taki duzy :) STO LAT Syneczku :*

 

pozdrawiam cieplutko

A.

19:19, szymanska25
Link Komentarze (10) »