RSS
piątek, 28 lutego 2014
randka

Jutro ide z mężem na randkę :)

Chyba mam tremę :p

miłego wieczoru i weekendu :)

19:34, szymanska25
Link Komentarze (10) »
czwartek, 20 lutego 2014
Ząb

Wczoraj jak szalona darłam o 19 do stomatologa. Nie, nie bolał mnie ząb, ale sie złamał !!!! i to lewa górna 2. A ja tylko chrupałam popcorn!!!

Dzięki Bogu istnieje teraz masa prywatnych gabinetów. Miła P doktor przyjęła mnie bez 2 zdań o 19:30 i przez kolejna godzinę sztukowała mi zęba.

Koronkowa robota, ale dzięki temu moge szeroko się uśmiechać.

 

Ząb po raz pierwszy ukruszył mi się z mojej własnej głupoty 7 lat temu. Teraz po raz 2 :( Pani stomatolog uprzedziła, ze niestety sytuacja może się powtórzyć.

 

No cóż....

 

Poza tym spokojnie. Chłopcy (puk puk) zdrowi, wiosna nieśmiało się rozgaszcza, ptaki drą dzioby aż miło. W pracy OK :) Gdyby nie ten smutek głęboko we mnie byłoby cudnie.

 

pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego (końca ) tygodnia

A.

10:29, szymanska25
Link Komentarze (8) »
niedziela, 09 lutego 2014
luty i chwale się :)

Nasz luty to bal karnawałowy w przedszkolu, moja nowa praca i wiele innych malych i drobnych prac domowych :)

 

Od poniedziałku jestem na nowym etacie w Stanie Urzędu Cywilnego. Przyuczam się. Fajny dział, ale i ogromnie stresujący. Każdą czynność wykonuję bardzo wolno, precyzyjnie sprawdzam dane, bo jakby nie patrzeć można narobić komuś w życiorysie małego bałaganu głupim błędem :O

Miłe babeczki, przyjęły mnie bardzo miło i serdecznie. Liczę, że będzie mi tak równie dobrze jak w starym śmieciowym referacie :) Trzymajcie za mnie kciuki :)

 

6 lutego odbył się w przedszkolu bal. Chłopcy bardzo przezywali, niemal każdego wieczoru przebierali się w swoje stroje. Filip to juz stary przedszkolak, ale Hubert był na takim balu pierwszy raz. Niestety cała imprezę przesiedział babci na kolanach- był przestraszony.

 

Ostatnio pisałam wam, że Tato mnie nie odwiedza. W nocy z czwartku na piątek miałam sen. Boszeee o mało nie umarłam jak się obudziłam. Śnił mi się Tata. Byłam w domu rodziców, wchodzę do pokoju "gościnnego" i widzę usypany grób - wiem, że jest to grób Taty. Zaglądam i widzę twarz Taty z wąsami (mój tata cale życie nosił wąsy, a w szpitalu mu je zgolili). Cieszę się, że urosły mu, bo wyglądał tak dobrze w nich. idę do innego pokoju i niby nadal jestem w domu rodziców, ale pokoju nie znam, jest dziwny, ale na pietrze bo z balkonem. W nim zastaję 'żywego" tatę, choć wiem, że On nie żyje. Uradowana wołam TATO JESTEŚ, a On siedzi na fotelu, ogląda TV i spokojnie mówi, chciałaś bym Cię odwiedził więc jestem. Nie martw się jest dobrze. Mówię mu , że na pogrzebie byli jego koledzy z obecnej i byłej pracy, a On do mnie, że wie, bo był na pogrzebie, widział te tłumy. Pytam czy słyszał nas w szpitalu w dniu śmieci, a On, że oczywiście. Dziękuje nam, że okazaliśmy mu tyle miłości, on nie zawsze potrafił..... Widzę brudne ubrania Taty, które leżą na podłodze a On mi mówi, że tamte były brudne i przebrał się. Lęcę do Mamy i wołam, ze jest Tata i nagle myślę, Boże jak On wyszedł z grobu i idę do pokoju, gdzie zastałam grób i widzę Tatę jak wisi dziwnie na tym grobie.... zerwałam się na równe nogi z krzykiem. Była 3:20. O tej porze od lat mów Tata wstawał każdego dnia do pracy.....

Niby byłam szczęśliwa, że mi się przyśnił, a jednocześnie o mało nie zeszłam na zawał...

Co za sen...........

 

Skaczę dziś tak z tematu na temat, ale chciałam się jeszcze Wam pochwalić ostatnim dziełem mojego J. Nawet nie wiedziałam, że z niego taka zdolna bestia :p

W sieci znalazłam piękny stół w stylu vintage. Zakochałam się w nim :) o to i on

Pokazałam go mężowi a on zrobił mi podobny :)

tadammmmmmmmmmm moj nowy stół :)

 Musimy go jeszcze polakierować, ale i tak jestem zachwycona :) Teraz rozglądam się za fajnymi krzesłami. marzą mi się a'la ludwiczki z lnianym obiciem.

Obecnie robi się już identyczna ława :)

Piękny prawda??????????????? Najlepsze, że nic nas nie kosztował, bo drewno zostało z budowy, a farba i bejca tez były w domu :) Jestem szczęśliwa, że mam takiego zdolnego męża i piękny stół :)

 

pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego wieczoru :)

A.

17:31, szymanska25
Link Komentarze (16) »